Bindownice do małych i dużych biur

Bindownica biurowa: https://www.biurowezakupy24.pl/Bindownice to urządzenie, które powinno się znaleźć w każdej firmie. Ułatwia nam ono pracę z dokumentami. Dzięki bindownicy dokumenty są oprawione przy pomocy odpowiednich grzbietów. Zatem jaki model bindownicy wybrać do biura?

Inną bindownicę wybierzemy do małego biura a inną do dużego. Jeżeli nasze biuro znajduje się w domu to najlepszym wyborem będzie mała bindownica, która nie będzie zajmować dużo przestrzeni, a także będzie wygodna do przenoszenia. Takim modelem jest np. bindownica Fellowes A4 Star 150+. Na stronie internetowej producenta możemy przeczytać: „Fellowes A4 Star 150+ to niewielka, lekka i łatwa do przenoszenia bindownica dostosowana do potrzeb małego biura. Przemieszczanie ułatwia wygodny uchwyt. Urządzenie doskonale mieści się na półce w szafie biurowej. Model wyróżniają nowoczesne rozwiązania technologiczne”.

Natomiast do dużego biura będziemy potrzebować zupełnie inny sprzęt, np. bindownicę elektryczną Opus WIRE EL-JUMBO. Dziurkuje do 25 kartek, a oprawia do 120 kartek grzbietem drutowym. Jest to nowoczesna elektryczna bindownica przeznaczona do oprawiania dokumentów grzbietem drutowym 3:1” (3 oczka na cal). Sprawdzi się w każdym średnim i dużym biurze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *