Topowe niszczarki Rexel

Właściwe niszczenie dokumentów to rzeczywiście poważna kwestia, co rusz pomijana, zwłaszcza przez firmy. Typ osób wykorzystujących niszczarki ma olbrzymi wpływ na papiery, które będą podlegały niszczeniu. Jeżeli pomieszczenie jest pełne biurowych dokumentów, które nadają się do wyrzucenia, warto uporządkować je we właściwy sposób poprzez wykorzystanie niszczarki.

Firmy i spółki mogą mieć papiery poufne, które powinny ulec zniszczeniu w niszczarce z wyższą strefą bezpieczeństwa, w trakcie, gdy odbiorcy domowi mogą potrzebować, unicestwić, a może także emitować do recyklingu wyciągi z konta lub inne dokumenty zawierające informacje osobowe.

Niebywale ważną kwestią jest wybór dobrego poziomu bezpieczeństwa – jest to dużo istotniejsze niż kierowanie się zwyczajnym wyborem typu ścinków. Ogólnie rzecz biorąc, niszczarki tnące na różnej kalibry generują więcej ścinków od niszczarek tnących na paski, ale ostatecznie wiele większe znaczenie ma liczba kawałków powstałych z jednej kartki. Przewodnik po poziomach bezpieczeństwa wyjaśnia wszystkie warianty, które należy wziąć pod uwagę przy wybieraniu niszczarki.

Celem firmy Rexel niszczarki jest pomoc nabywcom, którzy chcą się zabezpieczyć. W związku z tym istnieje podział niszczarek Rexel (zobacz na stronie Biurwa.pl). Wyróżniamy niszczarki znajdujące się w naszej ofercie na grupy: do użytku osobistego i dla frakcji menedżerskiej, do małych i dużych biur, a także do użytku przez jeden z działów firmy, czy stosując podział na niszczarki z szerokim podajnikiem przeznaczonym dla papierów w wielkości A3 lub niszczarki z funkcją zapobiegania zacięciom oraz podajnikiem automatycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *