Rodzaj atramentu ma duże znaczenie

Drukarka niewątpliwie jest ważnym urządzenie. Jednak jej zakup powinien być w pełni przemyślany, gdyż trzeba liczyć się w zakupem tuszu do tego urządzenia, a jak wiadomo to dodatkowy koszt. Drukarki atramentowe wracają do łask, gdyż umożliwiają dobrą jakość wydruku, a przy tym cena jest całkiem niska.Warto również dobrać do niej odpowiedni tusz. Epson l386 tusz, jest oryginalnym produktem, który zintegrowany jest z urządzeniem z tej samej firmy.

Dlaczego warto wybierać oryginalne tusze do drukarek?

Jakość wydruku ma kluczowe znaczenie. Dzięki niej można w domowym zaciszu drukować zarówno dokumenty, jak i zdjęcia. Dlatego warto wybierać oryginalne tusze. Epson l386 tusz jest tego świetnym przykładem. Ponadto nie bez znaczenia jest fakt, ze oryginalne tusze nie wylewają się, ani też nie zasychają, nawet, gdy rzadko korzysta się z drukarki. Oczywiście należy jeszcze zwrócić uwagę, że takie tusze są również bardzo wydajne, tutaj przykładem może być Epson, gdzie koszt wydruku jednej strony wynosi mniej niż 50 groszy, zatem do naprawdę mało.

Tusze do drukarek- skład ma znaczenie

Przede wszystkim oryginalny tusz do drukarki ma innowacyjny skład, nie jest to tylko woda, która została zabarwiona. Kluczem jest tutaj polimer, który pełnie rolę spoiwa. Duże znaczenie odgrywa również bufor chemiczny. Dzięki zastosowaniu dodatku zapobiegających zbryleniu i środku nawilżającego, tusz ma długi termin przydatności i nawet po roku nie wysycha, również z sprawą konserwantów. Substancje chelautjące przedłużają jeszcze trwałość. Ważna jest także kolejność mieszkania składników. Badania pokazują, że zamienniki bardzo często są bardzo wadliwe i mogą powodować zabrudzanie urządzenia. Nie wspominając już o fatalnej jakości wydruku, gdzie kolory mieszają się ze sobą. Zatem zamienniki to tylko pozorna oszczędność.

Tusze epson l386 do kupienia tu – https://www.drtusz.pl/tusze-do-epson-l386-zamienniki-oryginalne-c-10722061152.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *