Cenówki sklepowe – podstawowe informacje

Cenówki sklepowe, jak sama nazwa wskazuje, pozwalają na pokazanie ceny danego produktu. Spotykamy je w wielu sklepach – cechują się tym, że dosyć szybko przyciągają wzrok klienta. Jakie rodzaje cenówek znajdziemy na rynku? Które z nich wybrać do swojego sklepu?

Cenówki sklepowe – podział

Producenci tych wyrobów oferują cenówki laminowane, a także kartonowe, które bardzo szybko i sprawnie wsunąć można pod cenową listwę na metalowym regale. Innym rozwiązaniem, stosowanym zwłaszcza w czasie ekspozycji mięsa w lodówkach, są cenówki ze szpilką, którą bez problemu wbijemy w mięso.
Co ciekawe, coraz większym zainteresowaniem cieszą się także cenówki czarne i kredowe. Za pomocą kredy lub specjalnego pisaka można z nich korzystać wiele razy. Ponadto, stanowią doskonałą odmianę względem zwykłych produktów kartonowych tego typu.

Nowoczesny design cenówek

Cenówki sklepowe https://www.unicard.pl/cenowki-price-tag nie muszą być nudne i bez wyrazu – aktualnie mają one za zadanie przyciągać wzrok, zachęcając subtelnie klienta do zakupu. Warto podkreślić, że takie rozwiązania sprawdzą się nie tylko w tradycyjnych sklepach, ale także w cukierniach, kawiarniach, czy w lodziarniach. W tym przypadku bardzo dobrze sprawdzą się cenówki wykonane z tworzywa PCV, które z łatwością wetkniemy w ciastka, czy też lody. Jeśli chcemy poszukać bardziej unikalnych rozwiązań, skorzystać warto z zamówienia cenówek zgodnie z własnym projektem.
Szeroki wybór jednak sprawia, że większość właścicieli sklepów powinno znaleźć coś dla siebie.