Magnetyczna tablica w domu

Zwykło się mówić, że kuchnia jest sercem domu, dlaczego zatem nie postawić w niej nowoczesnej tablicy, która może być centrum wymiany informacji w rodzinie?

Współczesne tempo, jakie wyznaczają praca, dom, życie społeczne, pasje i marzenia, jest bardzo szybkie i czasem trudno się w nim odnaleźć. Dobrym rozwiązaniem jest zbieranie wszystkich informacji i zadań, ale czasem też wspomnień w jednym miejscu. Domowa tablica magnetyczna i towarzyszące jej magnesy do tablic są alternatywą notatników, lub kartek wieszanych dotychczas na lodówce. Nowoczesna plansza może służyć jako organizer w planowaniu tygodniowych obowiązków, lub zestawienie rodzinnych kosztów i wydatków. Przejrzysty wygląd może być urozmaicany magnesami, których podstawowa forma to kolorowe, fikuśne guziczki, ale równie dobrze znaleźć można formy i kształty dopasowane do upodobań lub gustów domowników.

Tablica w domu może być także świetnym przeglądem pocztówek i zdjęć, które wywołują miłe wspomnienia, lub napady śmiechu. Magnetyczna powierzchnia planszy, po której można pisać specjalnie przeznaczonym flamastrem, umożliwia dopisywanie własnych komentarzy, a magnesy z śmiesznymi wizerunkami będą elementem dekoracyjnym, ale i funkcjonalnym. Sama tablica może być detalem aranżacyjnym domu, wprowadzającym zabawną nowoczesność w układ życia domowników. Zapiski i informacje wywołujące uśmiech, lub przypominające o ważnych działaniach każdego dnia wprowadzą ład i porządek w organizację całego gospodarstwa. Artykuły biurowe nie są zatem przeznaczone tylko do firm, ale doskonale odnajdują się w prywatnych czynnościach.