Rfid secure – rozwiązania dla firm

Biznesmeni są nierzadko zmuszeni do tego, by nosić przy sobie różnego rodzaju karty płatnicze i identyfikacyjne Rfid. To dzięki nim mogą bardzo szybko wykonywać wiele czynności, jak dokonywanie płatności bez konieczności podawania PINu, czy przechodzić przez kolejne drzwi w firmie, które można przekroczyć po przyłożeniu karty identyfikacyjnej do czytnika. Jednak karty Rfid pomimo tego, że są wygodne, to jednak nie zapewniają poczucia bezpieczeństwa. Taka sytuacja ma miejsce odkąd na rynku pojawiły się czytnik kart Rfid, w które może wyposażyć się praktycznie każdy.

Rfid secure – ochrona, która pozostaje niewidoczna

Skuteczną odpowiedzią na technologię Rfid jest rozwiązanie Rfid secure. Jest to taki rodzaj ochrony, który w żaden sposób nie wpływa na komfort korzystania z kart identyfikacyjnych, czy kart płatniczych. Ochrona pozostaje praktycznie niewidoczna, gdyż jest wykonana z odpowiedniego, cienkiego materiału, który nie zwraca na siebie żadnej uwagi.

Rfid secure – portfele i etui chronią w firmie i w terenie

Ochrona Rfid secure to szeroki wybór portfeli i etui, które przydają się szczególnie w firmach i biurach, gdzie istotne jest to, by dane znajdujące się na różnych kartach Rfid nie dostały się w niepowołane ręce. Na pierwszy rzut oka takie portfele i etui Rfid secure nie różni się niczym od tradycyjnych produktów tego typu. Jednak są one wyposażone we wspomniany już materiał, który skutecznie blokuje fale radiowe na częstotliwości, na której są odczytywane dane z kart Rfid.